KKTC TURİZMİ İSTANBUL’DA TANITILIYOR.

KKTC TURİZMİ İSTANBUL’DA TANITILIYOR.

Fuar 28-30 Haziran 2021 tarihleri arasında "İstanbul Kongre Merkezi"nde gerçekleşecek. Konferans ve toplantı turizmi temalı "İstanbul ACE of MICE 2021" turizm fuarına ülkemiz 40 metre karelik bir stand kurarak katılmıştır. 

Fuara Turizm ve Çevre Bakanlığı Müsteşarı Serhan Aktunç, KITSAB'ı temsilen Oğuz Akançay, KITOB'u temsilen Fethi Boğaç, Kıbrıs Türk kahve kültürü temsilcisi Okyay Sadıkoğlu, İstanbul Turizm Tanıtım Koordinatörü Özge Palamutçu, Turizm Tanıtma ve Pazarlama Dairesi personeli Pembe Kılıç ve Meryem Koç katılarak ülkemizi temsil etmektedirler.

 Söz konusu fuardaki standımızda KKTC'nin konferans, seminer ve toplantı imkanlarını, tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerini yansıtan çekici görseller kullanılmıştır. 

Standımızı ziyaret eden misafirlere ülkemiz turizmi hakkında bilgiler verilerek, Kıbrıs Türk kahve kültürünü öğretmek adına kahve ve pastelli ikramında bulunulmaktadır.

Fuarı ziyaret eden misafirlere ayrıca tanıtıcı kumaş heybe, turizm tanıtım broşürleri, özel ilgi turizmi tanıtım broşürleri ve turistik haritalar dağıtılmaktadır.

Fuar öncesinde Bakanlığımızın, fuar organizasyon portalı üzerinden almış oluğu toplantı randevuları çerçevesinde fuardaki bazı katılımcı ve ziyaretçiler ile toplantılar yapılmakta ve ülkemize nasıl daha fazla turist çekilebileceği üzerinde çalışılmaktadır.

 ACE of MICE turizm fuarına Türkiye'den ve diğer ülkelerden seyahat acenteleri, otelller, havayolu şirketleri, turizm teknolojileri şirketleri, turistik taşıma şirketleri standlar kurarak katılmışlar ve ayrıca turizm yazarları ve çok sayıda turizm camiasından ziyaretçilerin söz konusu fuarı ziyaret etmeleri beklenmektedir.

Print
Posted: Jun 29, 2021,
Categories: Haberler,
Comments: 0,
Tags:

«September 2021»
MonTueWedThuFriSatSun
30
ATAOĞLU: TÜM TEDBİRLERİ ALMIŞ DURUMDAYIZ"

ATAOĞLU: TÜM TEDBİRLERİ ALMIŞ DURUMDAYIZ"

Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, Suriye’den sızan yakıtla ilgili açıklamada bulundu. 

Read more
3112345
678910
BEDİS PLAJI VE VENÜS PLAJI TEMİZLENDİ.

BEDİS PLAJI VE VENÜS PLAJI TEMİZLENDİ.

Turizm ve Çevre Bakanlığı’na bağlı Çevre Koruma Dairesi, çevre temizlik etkinliklerini aralıksız sürdürüyor. Çevre bilincini artırmaya yönelik düzenlenen temizlik etkinlikleri her perşembe devam ediyor.
 

Read more
1112
131415
ATAOĞLU: “ÜLKE TURİZMİNİ 12 AYA YAYIYORUZ”

ATAOĞLU: “ÜLKE TURİZMİNİ 12 AYA YAYIYORUZ”

Pandemi sürecine rağmen turizm KKTC’nin lokomotif sektörü olmayı sürdürüyor.
 

Read more
16
BAKAN ATAOĞLU: “ESNAF İÇİN BİR UYANIŞ OLACAK!”

BAKAN ATAOĞLU: “ESNAF İÇİN BİR UYANIŞ OLACAK!”

Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, Gazimağusa ve Girne esnafını ziyaret ederek, Eylül ayında başlayacak kış turizmi programı ile ilgili esnafa bilgi verdi...

Read more
171819
20212223242526
27282930123
45678910